12 Yıldır Sizin İçin Üretiyoruz.
Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Kalite Belgeleri
İletişim

Elvan Tebesir, 1999 yilinda Erhan Saldere tarafindan Ankara'da tebesir üretimi yapan bir firma olarak kurulmustur. Günümüzde 600 m2'lik bir alanda üretimine devam eden Elvan Tebesir, 9 kisilik nitelikli çalisani ile tebesir üretimini sürdürmektedir. Sezonda ise alinan 11 yardimci eleman ile üretim gücünü arttiran Elvan Tebesir, tozsuz ve sagliga zarari olmayan tebesir üretmektedir.

Ana ürün grubu beyaz ve renkli, tozsuz ve saglikli tebesir olan Elvan, Düzen Norwest tarafindan yapilan test ve analizlerde ürettigi tebesirlerin sagliga zararli olmadigini ispatlamistir. Güvenle ve gönül rahatligiyla çocuklarimizin kullanabilecegi tebesir üreten Elvan, kalsiyum karbonat esasli olup astim ve solunum rahatsizliklari gibi hastaliklara neden olan zararli maddeler içermez.

12 yildir Türkiye'de üretim ve satis yapan Elvan Tebesir, birçok toptan ve perakende kirtasiye firmasiyla çalismakta olup, saglikli tebesirlerini son tüketicilere ulastirmaktadir. Ihracat ta yapan Elvan Tebesir Unicef gibi Uluslararasi kuruluslarla da zaman zaman çalismaktadir. Ülkemizde birçok dershane, okul ve üniversitenin tercihi olan Elvan Tebesir, bu sene ihracatini arttirmak için gerekli çalismalari yapmaktadir.

Türkiye'de Elvan tebeşirleri kullanılır.

Copyright © 2011 Elvan Tebeşir